Ministerstwo Finansów udostępniło nową funkcjonalność w Aplikacji Podatnika KSeF 2.0. Możliwe jest zgłoszenie do administracji skarbowej faktury, w stosunku do której podatnik ma podejrzenie, że jest ona wynikiem oszustwa lub nadużycia.
Aby zgłosić naruszenie, należy skorzystać z opcji „zgłoszenie nadużycia”, wskazać powód zgłoszenia, uzupełnić uzasadnienie oraz potwierdzić oświadczenie.

