+48 33 498 37 35 biuro@msdslegal.pl

Aktualna organizacja pracy Kancelarii w okresie stanu zagrożenia epidemiologicznego Covid-19

 

 

 

Aktualna organizacja pracy Kancelarii w okresie stanu zagrożenia epidemiologicznego Covid-19

13 mar 2020 | Aktualności

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że obecnie

wszyscy nasi Prawnicy oraz Obsługa Administracyjna Kancelarii pozostają do Państwa dyspozycji.

Mając jednak na uwadze nadzwyczajną sytuację wynikającą z rozprzestrzenienia się koronawirusa, Partnerzy Kancelarii zmuszeni zostali do podjęcia nadzwyczajnych środków zapobiegawczych i przeorganizowania pracy Kancelarii w okresie od 16 marca 2020 r. do odwołania w następujący sposób:

  1. Pracownicy merytoryczni oraz przeważająca część personelu pomocniczego i administracyjnego Spółki zostali oddelegowani do pracy zdalnej w trybie home office.
  2. Działalność Sekretariatu Kancelarii ograniczona została wyłącznie do odbioru i nadawania pism oraz koordynacji elektronicznego obiegu korespondencji.
  3. Zarządzono ograniczenie bezpośrednich spotkań pracowników merytorycznych w siedzibie Kancelarii, jak i w siedzibach Klientów oraz ograniczono wyłącznie do sytuacji nadzwyczajnych.

W sprawach bieżących uprzejmie proszę o kontakt bezpośredni z opiekunami każdego z Państwa, Partnerami lub z Sekretariatem Kancelarii.

Mając na uwadze powyższe zmiany, sugerujemy Państwu kontakt z Kancelarią z wykorzystaniem środków komunikacji na odległość takich jak telefon, Whatsapp, a w szczególności usługi Google Hangouts Meet, która umożliwia organizację spotkań online oraz prezentację dokumentów.

Zachęcamy Państwa do zlecania Kancelarii spraw i zadań, które zwykle były do tej pory odkładane na później z powodu braku czasu, a nadal wymagają zrealizowania.

O wszelkich zmianach w ww. zakresie będziemy Państwa informowali na bieżąco.

Najnowsze wpisy

Godziny otwarcia

PON – PT
8:00 – 17:00

Jeśli potrzebujesz naszego wsparcia

Skontaktuj się z nami! Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Klienta!

MSDS LEGAL SZCZOTKA SZCZYGIEŁ S.K.A.

43-300 Bielsko-Biała
ul. Stojałowskiego 63/6