+48 33 498 37 35 biuro@msdslegal.pl

Komunikat

 

 

 

Komunikat

8 lip 2024 | Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że od dnia 1 lipca 2024 roku adwokat Michał Bąk, który od kilku lat z sukcesami współpracuje z naszą kancelarią, został nowym wspólnikiem i młodszym partnerem MSDS LEGAL.

Adwokat Michał Bąk jest prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie prawa cywilnego, gospodarczego oraz prawa procesowego, od dawna wnosił znaczący wkład w działalność MSDS LEGAL. Jego profesjonalizm, zaangażowanie oraz szeroka wiedza prawnicza w szczególności w procesach due diligence oraz fuzji i przejęć zostały docenione zarówno przez naszych klientów, jak i współpracowników.

Wierzymy, że awans adwokata Michała Bąk na wspólnika MSDS LEGAL przyczyni się do dalszego rozwoju naszej kancelarii i podniesienia jakości świadczonych przez nas usług. Jesteśmy przekonani, że jego wkład przyniesie Państwu wiele korzyści i pozwoli na jeszcze bardziej kompleksowe i skuteczne rozwiązywanie Państwa spraw prawnych.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz do skorzystania z naszych usług prawnych, które teraz, dzięki dołączeniu nowego wspólnika, będą mogły być świadczone na jeszcze wyższym poziomie.

Najnowsze wpisy

Godziny otwarcia

PON – PT
8:00 – 17:00

Jeśli potrzebujesz naszego wsparcia

Skontaktuj się z nami! Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Klienta!

MSDS LEGAL SZCZOTKA SZCZYGIEŁ S.K.A.

43-300 Bielsko-Biała
ul. Stojałowskiego 63/6